Pomoc (FAQ)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Działamy wyłącznie w sektorze B2B i na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy wyłącznie fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia przez sklep internetowy (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję 'firma' i wpisać numer NIP.

Czy oferują Państwo sprzęt nowy czy używany?

Oferujemy przede wszystkim sprzęt fabrycznie nowy, ale w naszej ofercie znajdą Państwo również sprzęt używany i refabrykowany. Stan każdego z produktów jest zawsze zawarty w opisie towaru (nowy, używany, refabrykowany).

Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronie, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są uaktualniane. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto skontaktować się z nami i potwierdzić cenę oraz dostępność.

Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie mi numeru konta, na które mam przelać należność.

Informacje o numerze konta wysyłane są w chwili, gdy zamówiony towar jest przygotowany do wysyłki. Przesyłka zostanie wysłana gdy należność wpłynie na nasze konto. Współpracujemy głównie z firmami i operujemy fakturami VAT z odroczonym terminem płatności.

Bezpieczeństwo

Staramy się, aby Klient dokonujący zakupu miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl